سوالات ضمن خدمت مراقبت از دانش آموزان با جواب

سوالات ضمن خدمت مراقبت از دانش آموزان

یک بسته کامل برای آزمون اول و آزمون مرحله دوم نمونه سوالات ضمن خدمت مراقبت از دانش آموزان : مراقبت عاطفی , جسمانی و روانشناختی دانش آموزان را میتوانید با ورود به لینک زیر دانلود نمایید. مشخصات تعداد سوالات و فایل های موجود در بسته دانلودی را هم در همین لینک میتوانید قبل از دانلود مشاهده نمایید.

تا پایان آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان میتوانید با عضویت در کانال زیر بصورت رایگان و در سریعترین زمان سوالات , اخبار و منابع آموزشی و فیلم ها را مشاهده و دانلود نمایید. این کانل بصورت ویژه این دوره را پوشش خواهد داد و البته مطالب مفید بسیار دیگری مانند طرح درس , نمونه های اقدام پژوهی , تجارب تربیتی و... را هم در این کانال خواهید یافت.

کانال تلگرام ما


دانلود منابع آزمون و سوالات

دانلود سوالات ضمن خدمت

دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

سوالات ضمن خدمت مراقبت از دانش آموزان

این دوره در مهر ماه 97 ثبت نام میشود . 
آزمون :
تاریخ: 
ساعت آزمون اختیاری

 

 

منابع و بسته نمونه سوال آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

منابع و نمونه سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان یکی از ساده‌ترین و راحت‌ترین دوره‌های ضمن‌خدمت میباشد  . همکاران ما در سایت ضمن خدمت فرهنگیان ایران بسته بسیار کاملی را برای سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان آماده کرده اند و با بروزرسانی مرتب سعی دارند در قبولی این آزمون مهم ضمن خدمت کمک کنند.

بعضی از همکاران که از روند کسب نمره و امتیاز آگاه نیستند فکر می‌کنند قبولی در این دوره بسیار مشکل است.
بنده خیلی ساده در مورد این دوره و چگونگی کسب نمره توضیح میدم.

8 Oct 2018